Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Ziemia do traw ozdobnych 20l-20792
  • Ziemia do traw ozdobnych 20l-20792

Ziemia do traw ozdobnych 20l

15,90 zł

(15,90 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5902921242000

KRONEN® Ziemia do traw ozdobnych to wysokiej jakości podłoże dedykowane do uprawy traw ozdobnych w różnego rodzaju ogrodach, zarówno na wysokich grządkach, jak i w pojemnikach na tarasach lub balkonach. To rozbudowane podłoże charakteryzuje się luźną, gruzełkowatą strukturą, która częściowo opiera się na minerałach, co zapewnia optymalną pojemność powietrzną oraz doskonały drenaż. Dzięki temu korzenie traw mają odpowiednią przestrzeń do rozwijania się, a nadmiar wody może swobodnie odpływać, minimalizując ryzyko nadmiernej wilgotności.

Podłoże KRONEN® do traw ozdobnych zostało opracowane przy użyciu standardowych frakcji torfu o średnim i słabym stopniu rozkładu, co przyczynia się do jego stabilności i trwałości. Dodatkowo, w składzie znajdują się włókna drzewne ECOFIBREX®, które poprawiają strukturę gleby, ułatwiają przepływ powietrza oraz zwiększają jej zdolność do utrzymania wilgoci. Kompost dodany do mieszanki dostarcza cennych składników odżywczych i naturalnych mikroorganizmów, które wspierają zdrowy wzrost i rozwój traw ozdobnych. Natomiast żwir płukany, stanowiący również składnik podłoża, przyczynia się do poprawy drenażu i stabilności podłoża.

KRONEN® Ziemia do traw ozdobnych została dodatkowo wzbogacona o startową dawkę nawozu, co pozwala roślinom na szybki start i zapewnia im niezbędne składniki odżywcze przez pierwsze tygodnie po posadzeniu. Dzięki temu podłoże zapewnia optymalne warunki dla wzrostu traw ozdobnych, co przekłada się na ich piękno i zdrowy wygląd.

Oprócz uprawy traw ozdobnych, KRONEN® Ziemia do traw ozdobnych znajduje zastosowanie również przy uprawie bambusów. Składniki podłoża wspierają rozwój bambusów, zapewniając im korzystne warunki wzrostu i równowagę glebową. Dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, podłoże KRONEN® doskonale sprawdza się również jako produkt poprawiający właściwości gleby ogólnie, dzięki czemu można go z powodzeniem stosować w różnych rodzajach ogrodów i uprawach roślin ozdobnych.

KRONEN® Ziemia do traw ozdobnych to niezawodne i profesjonalne rozwiązanie, które pozwoli cieszyć się pięknem i zdrowiem traw ozdobnych oraz innych roślin w Twoim ogrodzie.

KRONEN055
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć