Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Compoferm Ekokompost ogrodniczy-20446
  • Compoferm Ekokompost ogrodniczy-20446

Compoferm Ekokompost ogrodniczy

14,95 zł

(14,95 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Pojemność
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy:

KRONEN® CO₂MPOFERM® Ekokompost - kompost nowej generacji z mikroorganizmami i minerałami produkowany w procesie fermentacji beztlenowej według patentu renomowanych producentów roślin. Zastosowanie Ekokompostu KRONEN CO₂MPOFERM® przynosi liczne korzyści, takie jak:

  • dla roślin: stymuluje powstawanie humusu, poprawia cyrkulację wody i napowietrzenie, tworzy optymalne warunki dla korzeni i jest idealny do upraw ekologicznych,
  • dla gleby: poprawia strukturę, zapobiega erozji i wyjałowieniu, wzbogaca w substancje odżywcze i pobudza życie biologiczne,
  • dla klimatu: powstaje z lokalnych, odnawialnych surowców, a CO₂ powstający podczas kompostowania nie jest uwalniany do atmosfery.

Zastosowanie Ekokompostu:

  • Przy uprawie warzyw i roślin ozdobnych w gruncie: rozsypać warstwę 2-5 cm i wymieszać z glebą na głębokość około 10 cm.
  • Przy zakładaniu i regeneracji trawników: rozłożyć warstwę 3-4 cm, wymieszać z glebą na głębokość około 15 cm, wysiać nasiona trawy i zwałować.
  • Przy sadzeniu drzew i krzewów ozdobnych: wmieszać Ekokompost z glebą w proporcji 1:3 w dołku przed posadzeniem rośliny.
  • Przy uprawie roślin doniczkowych i balkonowych: wymieszać Ekokompost z innym podłożem w proporcji 1:4. Ekokompost powinien być przechowywany w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla dzieci i zwierząt, chroniąc go przed wpływem warunków atmosferycznych. Podczas prac ogrodniczych należy używać rękawic ochronnych i przestrzegać zasad higieny. Nie stosować Ekokompostu w uprawie roślin kwiatowych.
KRONEN5Z#15
2010-01-01

Specyficzne odniesienia

ean13
5902921242345
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć