
Revus 250SC 15ml
(36,50 zł szt.)
(36,50 zł szt.)
SUMIN Revus 250SC jest grzybobójczym, wysoce selektywnym koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Środek ma działanie wgłębne i kontaktowe. Przeznaczony jest do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi. Preparat przeznaczony jest do nanoszenia przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
Informacje dotyczące poszczególnych upraw oraz sposób dawkowania preparatu znajdują się na ulotce dołączonej do opakowania.
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu.
Zawartość substancji czynnej:
mandipropamid (związek z grupy amidów) – 250 g/l (23,4%).
Okres prewencji:
Nie wchodzić do czasu całkowitego wyschnięcia cieczy użytkowej na powierzchni roślin.
Opakowanie: 3ml