left banner

Pułapka na mrówki 2 x 10 g-19323
 • Pułapka na mrówki 2 x 10 g-19323

Pułapka na mrówki 2 x 10 g

21,60 zł

(21,60 zł szt.)

Brutto
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5907487103789

SUBSTRAL Pułapka na Mrówki

Główne cechy produktu
Szybki i łatwy
Gotowy do użycia

Praktyczna pułapka do walki z mrówkami - zwalcza gniazda mrówek w domach, na tarasach i podjazdach. 


Cechy produktu

 • gotowa do użycia pułapka
 • prosta aplikacja z Ultra-Lock
 • usuwa gniazda mrówek
 • do zastosowania w domach, na tarasach i podjazdach

Opis produktu

Substral na Mrówki w domu to gotowa do użycia w domu i na tarasie przynęta na mrówki. Produkt wykazuje skuteczność do 1-3 miesięcy od zastosowania. Środek przeznaczony do stosowania przez użytkowników powszechnych do zwalczania mrówek, takich jak mrówki ogrodowe Lasius Niger (hurtnica zwyczajna), osobników dorosłych i ich larw.


Jak stosować

Najpierw należy wcisnąć cztery języki do środka, a następnie wyłamać je na zewnątrz - dla uzyskania optymalnego efektu, należy wyłamać wszystkie cztery języki.
Dzięki tak stworzonym otworom mrówki, zostaną przyciągnięte przez przynętę i będą mogły wpełznąć do środka. Tam pobiorą żel z substancją czynną, którą następnie zaniosą do gniazda. Tym samym substrancja czynna z żelu zwalczy mrówki także w gnieździe.

Umieścić pułapki z przynętami w pobliżu szlaków mrówek lub gniazd mrówek. Produkt do zwalczania mrówek wewnątrz pomieszczeń oraz do zwalczania mrówek wokół budynków. Stosować produkt wyłącznie w postaci pułapek z przynętą. Umieszczać otwartą pułapkę wyłącznie na twardym, nie chłonnym podłożu.
Jednokrotna aplikacja produktu pozwala na zniszczenie kolonii mrówek. 1 pułapka (10 g produktu) lub 2 pułapki (20 g produktu) rozmieścić na 15 m2 (0,67-1,33 g/m2).

 • Przed zastosowaniem produktu należy przeczytać etykietę i stosować się do jej zaleceń.
 • Przed rozpoczęciem zabiegu należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla mrówek.
 • Produkt jest przeznaczony do aplikacji na powierzchniach twardych. Nie stosować na powierzchniach chłonnych.
 • Nie wystawiać pułapek z przynętą na bezpośrednie działanie promieni słonecznych i innych źródeł ciepła (nie umieszczać pod grzejnikiem, kaloryferem).
 • Należy prowadzić regularne inspekcje punktów (co 7 dni), w których wyłożona jest przynęta. Po zakończeniu zabiegu dezynsekcji usunąć pułapki z przynętą.
 • Nie należy długoterminowo stosować produktu na danym terenie. Jeśli pomimo stosowania produktu, aktywność owadów nadal się utrzymuje, należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem dezynsekcji i powiadomić posiadacza pozwolenia.

Skład produktu

Substancja czynna - Fipronil 0,05g/100g.

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

SUB37B
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć