Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Drylownica do wiśni i czereśni-6455
  • Drylownica do wiśni i czereśni-6455

Drylownica do wiśni i czereśni

19,99 zł

(19,99 zł szt.)

Brutto
Drylownica do wiśni i czereśni
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod kreskowwy: 5904816016338
Charakterystyka
Tworzywo, z którego wykonana jest drylownica posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z żywnością. Jej zaletą jest duża trwałość, do zestawu dołączane są 2 pary wymiennych gumek. Drylownica posiada również wygodne mocowanie do stołu, zapobiegające przesuwaniu się jej w czasie drylowania.

Elementy drylownicy: 
1.tłoczek 
2.nakrętka 
3.tulejka prowadząca 
4.podajnik na owoce 
5.przyssawka do stołu z zaciskiem 
6.nóż 
7.pojemnik na pestki 
8.sprężyna 
9.gniazdo gumowej przegrody 
10.gumowa przegroda 
11.rynienka spustowa

Użytkowanie
Przed przystąpieniem do drylowania należy wyjąć trzpień z gałką do drylowania, odkręcając nakrętkę mocującą i nałożyć załączoną sprężynę na jego dolną część. Włożyć trzpień w rurkę prowadzącą i kręcąc lekko naprowadzić nóż w część krzyżakową. Następnie zakręcić nakrętkę mocującą do oporu. Włożyć gumkę w prowadzenie prostokątne tak, aby przecięcie krzyżowe znalazło się w osi prowadnicy. Nałożyć część górną na pojemnik do pestek i całość przymocować do lekko mokrego kawałka stołu, przekręcając w tym celu uchwyt od przyssawki. Podłożyć pod rynienkę spustową naczynie do wypestkowanych wiśni lub czereśni. Nałożyć wiśnie do pojemnika znajdującego się w górnej części – nacisnąć gałkę prowadnika do oporu w celu wyciśnięcia pestki, puścić trzpień, który przy pomocy sprężyny zostanie cofnięty w pierwotne położenie, a miąższ zostanie usunięty z noża i spadnie rynienką do naczynia.

Dane

Symbol: DRYL1
Stawka VAT: 23%
Szerokość produktu: 10cm
Głębokość produktu: 16cm
Wysokość produktu: 29cm
BIOW198
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć