Kupuj według kategorii

Opryskiwacze

left banner

Opryskiwacz Wulkan 2L-7028
  • Opryskiwacz Wulkan 2L-7028

Opryskiwacz Wulkan 2L

55,00 zł

(55,00 zł szt.)

з податком
Opryskiwacz Wulkan 2L
Кількість
Останні товари на складі

Kod kreskowwy: 5904447007224

Ręczne ciśeniowy opryskiwacz Venus o pojemności zbiornika 2 litry to urządzenie przeznaczone do użytku na działce i w ogródku, ale również w domu, na balkonie i wszędzie tam gdzie potrzebne jest naniesienie cieczy w formie drobnokroplistej. Nowoczesne proste wzornictwo dodatkowo podkreśla jego przydatność w codziennej pracy. Nowa konstrukcja głowicy powoduje lepsze zawirowanie cieczy w konsekwencji dając poprawioną kroplistość roztworów.

Zbiornik Venus posiada pionowy pasek wskazujący poziom cieczy. Wygodna rączka sprawia, że praca tym opryskiwaczem jest mało uciążliwa i pracują bezawaryjnie. Nadają się do zwyczajnych prac np. podczas pielęgnacji roślin w ogrodach i szklarniach, zraszaniach, nawożeniu dolistnym, nabłyszczaniu, impregnacji itp. Istnieje możliwość zastosowania dodatkowych adapteró i dysz specjalistycznych jak również małych akcesoriów opryskujących.

KWR125
2010-01-01
Новий товар

30 інших товарів в цій категорії:

browse for your products category
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Accept More info Reject