Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Torf wysoki Kwaśny 10l  PH 3.3-3.8-8645
  • Torf wysoki Kwaśny 10l  PH 3.3-3.8-8645
  • Torf wysoki Kwaśny 10l  PH 3.3-3.8-3965

Torf wysoki Kwaśny 10l PH 3.3-3.8

7,60 zł

(7,60 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Torf wysoki Kwaśny 10l PH 3.3-3.8
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 2000000051178

Torf wysoki kwaśny 10l to naturalny produkt pochodzący z torfowisk. Jest to surowiec organiczny, który powstaje w wyniku rozkładu torfowca. Torf wysoki charakteryzuje się kwaśnym odczynem o pH 3,3-3,8, co sprawia, że jest to materiał idealny dla roślin wymagających gleby kwaśnej.

Torf wysoki jest stosowany jako dodatek do gleby, w celu poprawienia jej struktury i właściwości. Dzięki swojej kwaśnej naturze, torf wysoki jest szczególnie polecany do uprawy roślin takich jak azalie, wrzosy, borówki, jałowce, a także roślin iglastych, takich jak świerki i sosny.

Jest to produkt, który może być stosowany zarówno do uprawy w ogrodzie, jak i w doniczkach. Dodatek torfu wysokiego do gleby pozwala na zwiększenie jej zdolności do zatrzymywania wody, co jest szczególnie ważne dla roślin wymagających stałego dostępu do wilgoci. Ponadto, torf wysoki zapewnia korzystne warunki dla rozwoju mikroorganizmów w glebie, co z kolei wpływa na zdrowie i kondycję roślin.

Korzyści wynikające z stosowania torfu wysokiego obejmują poprawę pH gleby, zwiększenie jej pojemności wodnej, zwiększenie poziomu substancji organicznych oraz zapobieganie erozji gleby. Dzięki tym właściwościom, torf wysoki jest szczególnie polecany dla roślin wymagających kwaśnej gleby oraz dla gleb o słabej strukturze.

Podsumowując, torf wysoki kwaśny 10l to naturalny produkt pochodzący z torfowisk, który charakteryzuje się kwaśnym odczynem i jest szczególnie polecany do uprawy roślin wymagających kwaśnej gleby, takich jak azalie, wrzosy, borówki, jałowce, sosny i świerki. Dodatek torfu wysokiego do gleby wpływa na poprawę jej struktury i właściwości, co przekłada się na zdrowie i kondycję roślin.1648A#10L
2010-01-01
Nowy produkt

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć