Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Geranium Strong 30ml 1 szt aplikator do kwitnących-9022
  • Geranium Strong 30ml 1 szt aplikator do kwitnących-9022

Geranium Strong 30ml 1 szt aplikator do kwitnących

3,60 zł

(3,60 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Geranium Strong 30ml 1 szt aplikator do kwitnących
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5902341004387

Geranium Strong to specjalistyczny i wyjątkowo innowacyjny preparat przeznaczony do regeneracji wszystkich odmian roślin balkonowych. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, zapewnia obfite kwitnienie oraz intensywne wybarwienie kwiatów i części zielonych roślin. Profesjonalne, estetyczne i gotowe do użycia aplikatory ułatwiają stosowanie.

Opakowanie 5 aplikatorów po 30ml każdy.

Sposób użycia:

Odżywka do roślin balkonowych Geranium Strong została zaprojektowana tak, aby mogła wzmacniać je przez cały rok. Preparat stosować co 1 miesiąc, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

1. Odłamać zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia.


2. Umieścić końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby preparat mógł swobodnie wypływać do podłoża. Aby upewnić się, że końcówka aplikatora w chwili umieszczania w podłożu nie uległa zatkaniu, zaleca się jednokrotne lekkie naciśnięcie aplikatora w celu jego udrożnienia.


3. Aplikator opróżni się samoczynnie. Po opróżnieniu usuwamy aplikator z podłoża. Przy odpowiednim podlewaniu roztwór, który przedostał się do podłoża będzie nieprzerwanie działał na rośliny do 4 tygodni.

Skład: wodny roztwór NPK, barwnik.

AGL431
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć