Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Biohumus do pelargonii i kwitących 1.0l-17438
  • Biohumus do pelargonii i kwitących 1.0l-17438

Biohumus do pelargonii i kwitących 1.0l

9,90 zł

(9,90 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod kreskowwy: 5902341004875

BIOHUMUS NAWÓZ DO PELARGONII

  • w pełni naturalny nawóz, przeznaczony do nawożenia pelargonii
  • wpływa na bujny wzrost oraz intensywne kwitnienie pelargonii
  • wyprodukowany na bazie wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich
  • produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Substancji Humusowych

Seria:

Biohumus

Zawiera

azot (N) – 0,08%
fosfor (P2O5) – 0,05%
potas (K2O) – 0,15%


Biohumus nawóz do pelargonii to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do stosowania w uprawie pelargonii, uprawianych na balkonach, tarasach, a także w ogrodzie. Nawóz można z powodzeniem stosować u pelargonii w kompozycjach z innymi roślinami, a także u innych roślin balkonowych. Biohumus do pelargonii wyprodukowano na bazie naturalnych składników, pochodzących z wermikompostu – produktu dżdżownic kalifornijskich.

Aby liście pelargonii były jędrne i intensywnie zielone potrzebują do odżywienia potasu oraz azotu. W okresie upałów pelargonie wymagają częstego obfitego podlewania, nawet 2 razy dziennie. Podczas zabiegu podlewania z gleby wypłukiwane są cenne minerały. Dlatego w trakcie podlewania bardzo ważne jest stosowanie nawozu, podczas którego dostarczymy niezbędne składniki. Aby rośliny zawiązywały wciąż nowe kwiatostany należy systematycznie stosować biohumus do pelargonii. Pędy pelargonii są bardzo kruche, a zwisając są narażone na złamanie przez wiatr, dlatego ważne jest dostarczenie roślinom fosforu i potasu. Azot zapewni roślinom bujne rozkrzewienie i przyspieszy regenerację i odbudowę masy po ewentualnym uszkodzeniu.

Pozwolenie MRiRW nr 394/16

Sposób stosowania

60-120 ml (2-4 nakrętki) nawozu rozcieńczyć w 1 litrze wody. W okresie intensywnego wzrostu i kwitnienia rośliny nawozić 1 raz w tygodniu. W pozostałym okresie wegetacyjnym rośliny nawozić 1 raz na 2 tygodnie,  ponieważ rośliny domowe podczas zimowego spoczynku potrzebują mniej składników odżywczych.

AGL10D
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć