Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Kroplówka do storczyków 35ml 1 szt.-14340
  • Kroplówka do storczyków 35ml 1 szt.-14340

Kroplówka do storczyków 35ml 1 szt.

4,50 zł

(4,50 zł szt.)

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod kreskowwy: 5902341004912

Kroplówka do storczyków to płynny nawóz organiczny. Przeznaczony do wszelkich rodzajów storczyków (m.in. Phalaenopsis, Cymbidium, Dendrobium, Cattleya), ale z powodzeniem sprawdza się również w uprawie innych roślin kwitnących. Nawóz w formie gotowej do użycia, bez potrzeby rozpuszczania w wodzie. Nawóz w specjalnej kroplówce jest bardzo łatwy i wygodny w stosowaniu i samoczynnie uwalnia się do podłoża.

Pierwsza na rynku formuła nawozu zawarta w kroplówce. Nawozy są w pełni bezpieczne dla roślin i nie powodują ryzyka przenawożenia. Organiczny nawóz, który zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże. Nawóz zawiera fundamentalne składniki potrzebne dla prawidłowego rozwoju roślin. Kroplówka sprawia, że liście storczyków są intensywnie wybarwione i jędrne. Dodatkowo kroplówka przedłuża kwitnienie i pobudza do zawiązywania nowych pędów kwiatostanowych. Składniki nawozu bez względu na szybkość opróżnienia kroplówki działają nieprzerwanie przez miesiąc. Po upływie miesiąca można zastosować kolejną kroplówkę.

Pozwolenie MRiRW 386/16.

Sposób stosowania

Stosować 1 raz w miesiącu w całym okresie wegetacyjnym. Na każdą roślinę przeznaczyć jeden aplikator.
1. Oderwij końcówkę aplikatora wzdłuż linii nacięcia.
2. Włóż aplikator ukośnie do doniczki na głębokość 2-3 cm.
3. Po opróżnieniu usuń aplikator z podłoża.

AGL05A
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć