Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

  • Nowy

Mospilan 20SP 10g

27,00 zł

(27,00 zł szt.)

Brutto
Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować s
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod kreskowwy: 5904517389922

Mospilan 20 SP 10g na szkodniki Bros

 

Mospilan 20 SP 10g na szkodniki Bros to innowacyjny środek zwalczający szkodniki, dostępny w postaci proszku rozpuszczalnego w wodzie, który działa zarówno kontaktowo, jak i poprzez działanie żołądkowe. Jego zastosowanie na roślinach obejmuje działanie powierzchniowe, penetrujące glebę oraz działanie systemiczne, co oznacza, że substancje czynne przenikają przez liście i łodygi roślin, krążąc w ich sokach. Preparat skutecznie zwalcza szkodniki, w tym mszyce, larwy chrząszczy stonki ziemniaczanej, toczka gruszowiaczka oraz owocówki jabłóweczki, które mogą występować na jabłoniach. Ponadto eliminuje nasionnicę trześniówki na czereśniach i wiśniach oraz opuchlaki na truskawkach. Dzięki temu Mospilan 20SP Bros stanowi kompleksowe rozwiązanie w walce z różnorodnymi szkodnikami, co przyczynia się do zdrowego wzrostu i rozwoju upraw.

 

Jego skuteczność wynika z unikalnej formuły oraz zastosowania substancji czynnych, które działają selektywnie na szkodniki, minimalizując jednocześnie wpływ na otoczenie. Dzięki temu preparat ten może być bezpiecznie stosowany w rolnictwie i ogrodnictwie, zapewniając ochronę roślinom oraz zachowując równowagę ekosystemu.

 

„Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Należy zwrócić uwagę na szczegółowe wskazania dotyczące ryzyka. Należy stosować się do zasad bezpieczeństwa zawartych w etykiecie”

"W przypadku Produktów będących środkami ochrony roślin w rozumieniu ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.) oraz rozporządzenia nr 1107/2009 (Dz.U. 2011 nr 284 poz. 1673 ze zm.), złożyć Zamówienie oraz być stroną Umowy Sprzedaży mogą jedynie Klienci będący osobami fizycznymi posiadającymi pełną zdolność do czynności prawnych oraz posiadającymi kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28 ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r. (Dz.U. 2013 poz. 455 ze zm.)."

BROS
BROS-S-1
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć