Kupuj według kategorii

Owadobójcze

left banner

Kwiaty Kompleksowa Ochrona 800ml-17520
  • Kwiaty Kompleksowa Ochrona 800ml-17520

Kwiaty Kompleksowa Ochrona 800ml

30,35 zł

(30,35 zł szt.)

Brutto
"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5907487102164
SUBSTRAL Długo Działający Kwiaty Kompleksowa Ochrona jest środkiem grzybobójczym i owadobójczym gotowym do użycia o działaniu systemicznym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób grzybowych oraz mszyc i innych owadów ssących w amatorskiej uprawie róż, roślin rabatowych i krzewów ozdobnych w ogrodach przydomowych i ogrodach działkowych. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Działanie systemiczne zabezpiecza róże na okres aż 21dni przed chorobami grzybowymi i mszycami. Rezultaty działania środka są widoczne w ciągu 24 godzin od zastosowania. Środek "Kwiaty kompleksowa Ochrona" jest długo działającą, unikalną substancją zabezpieczającą rośliny przez wtórnymi infekcjami chorób oraz nalotami mszyc.
Tomasz Grzegorczyk
SUB15
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć