Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Wapno do bielenia pni i odkwaszania 1.2kg-19765
  • Wapno do bielenia pni i odkwaszania 1.2kg-19765

Wapno do bielenia pni i odkwaszania 1.2kg

19,93 zł

(19,93 zł szt.)

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod kreskowwy: 5900498030105

Wapno do bielenia pni drzew i krzewów Florovit 1,2 kg

Bielenie drzew to pokrywanie pnia i konarów drzew białym roztworem wapna. Celem tego zabiegu jest zabezpieczenie drzew przed nagłymi i dużymi zmianami temperatur. Niepomalowana kora drzewa podczas słonecznych dni zimowych łatwo się nagrzewają, tkanki drzewa ulegają rozhartowaniu, a nocą przy dużych spadkach temperatur łatwo przemarzają. Dzięki bieleniu promieniowanie słoneczne jest odbijane i nie nagrzewają drzewa, co ma znaczenie szczególnie dla młodych drzewek. Do bielenia drzew można wykorzystać wapno do bielenia pni drzew i krzewów Florovit.

Wapno do bielenia pni drzew i krzewów Florovit:

  • zabezpiecza przed przemarzaniem i pękaniem kory
  • zapewnia zdrową, naturalnie gładką korę
  • długo utrzymuje się na roślinie

Charakterystyka:

Preparat przeznaczony jest do bielenia pni drzew i krzewów w okresie jesienno-zimowym. Dobrze pokrywa pnie i nasady konarów tworząc warstwę ochronną, odbijającą promienie słoneczne, co ogranicza ich nagrzewanie. Wapno Florovit zawiera substancje klejące, które ułatwiają malowanie nierównych powierzchni i poprawiają przyczepność roztworu do pni i konarów. Wapienna warstwa ochronna jest bardziej odporna na czynniki atmosferyczne (zmywanie przez deszcz i śnieg) i dłużej utrzymuje się na pomalowanej powierzchni.

Grupa INCO S.A.
INCO24A
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć