Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Obornik koński granulowany-17925
  • Obornik koński granulowany-17925

Obornik koński granulowany

34,00 zł

(34,00 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Obornik koński granulowany
Odmiana
Objętość
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy:

BIOPON OBORNIK GRANULOWANY KOŃSKI 5 l

 

Biopon obornik koński to pełnowartościowy, w pełni naturalny oraz łatwo przyswajalny nawóz wyprodukowany z czystego obornika końskiego. Obornik jest przeznaczony do nawożenia warzyw, drzew i krzewów owocowych oraz roślin ozdobnych. Szczególnie rekomendowany jest do zasilania gleby ciężkiej, mokrej i gliniastej.

Obornik jest w postaci trwałego granulatu, dzięki temu uwalnianie substancje odżywcze i humusowe są w sposób stopniowy i odpowiednio rozłożony w czasie.

Obornik wytwarza dużo ciepła, stąd doskonale nadaje się do nawożenia przy wysiewaniu nasion na rozsady w szklarniach, inspektach i tunelach.

Produkt ten zawiera w sobie dużą ilość substancji organicznych i jest bardzo chętnie zasiedlany przez mikroorganizmy, w rezultacie czego powstaje próchnica polepszająca żyzność i urodzajność gleby.

BROS
BRS0188#5
2010-01-01

Specyficzne odniesienia

ean13
5904517182844
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć