Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Obornik Krowiak 20l naturalny mokry-1549
  • Obornik Krowiak 20l naturalny mokry-1549

Obornik Krowiak 20l naturalny mokry

19,00 zł

(19,00 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Obornik Krowiak 20l naturalny mokry
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 2000000056548

Obornik Krowiak naturalny mokry to organiczny nawóz roślinny, który powstaje w wyniku fermentacji odchodów krowich. Jest to produkt o wysokiej wartości odżywczej, zawierający duże ilości azotu, fosforu, potasu oraz mikroelementów, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu roślin.

Obornik Krowiak jest produktem naturalnym i ekologicznym, wolnym od sztucznych dodatków chemicznych i pestycydów. Dzięki temu można go bezpiecznie stosować w uprawie roślin i warzyw, które będą miały naturalny smak i aromat.

Obornik Krowiak naturalny mokry charakteryzuje się wysoką zawartością wilgoci, co pozwala na szybsze wchłanianie składników odżywczych przez rośliny. Produkt ten jest łatwo przyswajalny przez glebę, dzięki czemu szybko wpływa na wzrost roślin i poprawia jakość gleby.

Obornik Krowiak naturalny mokry jest dostępny w postaci sprasowanych brył, które można łatwo rozdrobnić i rozłożyć na powierzchni ziemi lub wbić w glebę przy pomocy narzędzi ogrodowych. Produkt ten jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów roślin i może być stosowany zarówno w ogrodzie, jak i w sadzie lub na polu uprawnym.

Dodatkowo warto zaznaczyć, że Obornik Krowiak naturalny mokry został pryzmowany przez okres 2 lat, co pozwoliło na naturalne przekompostowanie i uzyskanie wysokiej jakości nawozu organicznego. Dzięki temu produkt ten zawiera dużo mniej szkodliwych substancji, a jego składniki odżywcze są w pełni przyswajalne przez rośliny.

Korzystając z Obornika Krowiaka naturalnego mokrego, nie ma ryzyka spalenia roślin, co jest częstym problemem przy stosowaniu nawozów chemicznych o wysokiej zawartości azotu. Dzięki temu produkt ten jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska, a jednocześnie skuteczny w poprawie wzrostu i plonowania roślin.

PAS03#20
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć