Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Mączka bazaltowa 0-0.6mm 10kg

22,00 zł

(22,00 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5906689619937

Mączka bazaltowa to jeden z najbardziej fascynujących i wartościowych produktów pochodzenia naturalnego. Wykorzystywana przez rolników i ogrodników na całym świecie, mączka bazaltowa to wulkaniczny proszek, który powstaje z przetworzonej bazaltowej skały.

Jego niezwykłe właściwości mineralne czynią go doskonałym źródłem składników odżywczych dla roślin. Mączka bazaltowa zawiera wiele makro- i mikroelementów, takich jak potas, magnez, wapń, żelazo, mangan, miedź, cynk, molibden, selen i wiele innych, które są niezbędne do zdrowego wzrostu i rozwoju roślin.

Mączka bazaltowa pomaga w poprawie struktury gleby, zwiększeniu jej zdolności do zatrzymywania wody i ułatwieniu dostępu roślin do składników odżywczych. Jest to szczególnie ważne w przypadku gleb ubogich w składniki mineralne, gdzie stosowanie mączki bazaltowej pozwala na wytworzenie zdrowszych i bardziej wydajnych upraw.

Mączka bazaltowa jest łatwa w użyciu i można ją stosować zarówno w uprawach warzywnych, sadach, winnicach, jak i na trawnikach i innych powierzchniach zieleni. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu, mączka bazaltowa nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i nie zanieczyszcza gleby.

Zastosowanie mączki bazaltowej pozwala na zwiększenie plonów i poprawę jakości upraw, a także na osiągnięcie zdrowszych i bardziej zrównoważonych systemów upraw. Jest to doskonały produkt dla tych, którzy chcą osiągnąć wyższą jakość upraw w sposób naturalny i ekologiczny.

TARGET
TARG29
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć