Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Obornik bydlęcy suszony 4l-6962
  • Obornik bydlęcy suszony 4l-6962

Obornik bydlęcy suszony

9,90 zł

(9,90 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Odmiana
Objętość
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 2000000053585

Nawóz bydlęcy suszony to naturalny, organiczny produkt, który jest idealnym rozwiązaniem dla rolników i ogrodników, którzy chcą poprawić jakość gleby i zwiększyć plony swoich upraw. Produkowany jest ze świeżych odchodów zwierząt, które są suszone w specjalnych suszarniach, a następnie pakowane w worki.

Nawóz ten zawiera dużą ilość składników odżywczych, takich jak azot, fosfor, potas, wapń, magnez, sód i inne pierwiastki śladowe, które są niezbędne dla zdrowego wzrostu roślin. W porównaniu do syntetycznych nawozów chemicznych, nawóz bydlęcy suszony ma znacznie mniejszy wpływ na środowisko i nie zanieczyszcza gleby ani wód gruntowych.

Nawóz ten jest łatwy w użyciu - można go stosować na polach, w ogrodach i w sadach. Po prostu rozsypujemy go równomiernie na powierzchni ziemi lub mieszamy go z glebą przed siewem. Dzięki temu gleba staje się bardziej żyzna, co sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin.

W skrócie, nawóz bydlęcy suszony to naturalny, ekologiczny produkt, który pomaga poprawić jakość gleby i zwiększyć plony roślin. Jest łatwy w użyciu i nie szkodzi środowisku.

CDN
CDN12#4
2010-01-01

Specyficzne odniesienia

ean13
5906749114105
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć