Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Randacol Total Natural 1l zwalcza chwasty 100% BIO-19003
  • Randacol Total Natural 1l zwalcza chwasty 100% BIO-19003

Randacol Total Natural 1l zwalcza chwasty 100% BIO

39,50 zł

(39,50 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5902341105183

Randacol Total Natural to HERBICYD nieselektywny o działaniu kontaktowym, stosowany nalistnie.

Środek może być przeznaczony do stosowania na:

Powierzchnie, na których nie przewiduje się uprawy żadnej roślinności (ścieżki, podjazdy, przejścia ogrodowe, miejsca wzdłuż ogrodzeń i płotów, wokół wiat i szklarni).
Powierzchnie wokół podstawy róż, krzewów ozdobnych, drzew i żywopłotów.
Zwalczanie chwastów przed siewem lub sadzeniem warzyw, kwiatów, przed założeniem trawnika, przed przekopaniem gleby na jesień lub wiosnę.

Sposób stosowania

Przeznaczony do stosowania w postaci produktu gotowego do użycia (RTU).
Wstrząsnąć przed użyciem. Skierować dyszę spryskującą w stronę rośliny (należy zwrócić uwagę by dysza spryskująca nie była zwrócona w stronę użytkownika lub osób postronnych).
Rośliny chwastów opryskiwać tak aby cieczą użytkową dokładnie pokryć górną i dolną część liści, unikając spływania kropel.

Termin stosowania: środek stosować od marca do października w okresie intensywnego wzrostu chwastów.

Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 100 ml/m2.
Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 4.
Odstęp pomiędzy zabiegami: co najmniej 14 dni.
Kolejne zabiegi należy wykonać gdy chwasty nie zostały całkowicie usunięte lub też w przypadku ponownego pojawienia się chwastów.

Etykieta produktu

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zapoznaj się z zagrożeniami i postępuj zgodnie ze środkami ostrożności wymienionymi na etykiecie.


"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."

AGL8888
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć