Kupuj według kategorii

Maści Zabezpieczające

left banner

Maść Sadomal-Balsam 200g-17527
  • Maść Sadomal-Balsam 200g-17527

Maść Sadomal-Balsam 200g

16,73 zł

(16,73 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5907734010822

Balsam do smarowania ran na drzewach owocowych i ozdobnych powstałych po cięciu lub w wyniku innych uszkodzeń mechanicznych. Sadomal-balsam tworzy na powierzchni rany trwałą i elastyczną powłokę, o bardzo dużej odporności na działanie czynników atmosferycznych. Posiada estetyczny szarozielony kolor oraz przyjemny sosnowo-leśny zapach.

Balsam stanowi mechaniczną barierę przez działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych, przyspiesza gojenie się ran, posiada walory estetyczne "maskuje" miejsce cięcia lub innych uszkodzeń mechanicznych. Balsam zawiera konserwanty, które dodatkowo podnoszą trwałość naniesionej na ranę powłoki.

Balsam należy nanosić cienką warstwą, najlepiej używając pędzla, na powierzchnię cięcia i poniżej jej brzegów. Zaleca się aby rany smarować bezpośrednio po cięciu.

Uwaga! nie stosować balsamu do zabezpieczania ran w miejscu szczepienia i okulizacji.

Opakowanie 200g

AGK918
2010-01-01
Nowy produkt

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć