Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Mieszanka wabiąca ptaki 125g-19543
  • Mieszanka wabiąca ptaki 125g-19543

Mieszanka wabiąca ptaki 125g

43,50 zł

(43,50 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5903837373390

Mieszanka roślin jednorocznych wabiących ptaki

Mieszanka kwiatów wabiąca ptaki pozwoli Ci obserwować je w swoim ogrodzie oraz stworzyć wspaniałą, wielobarwną rabatę roślin jednorocznych. Specjalnie wyselekcjonowane gatunki roślin są atrakcyjne dla ptaków, zapewniają im schronienie oraz pokarm od lata do jesieni. Ich nasiona są poszukiwane przez ptaki przysmakami. Mieszanka ta będzie idealna na wysokie rabaty i kwietniki, szczególnie w naturalistycznych założeniach. Wysiewając mieszankę wspierasz również bioróżnorodność otoczenia. Rośliny użyte w mieszance są mało wymagające pod względem pielęgnacyjnym. Nasiona wysiewać rzutowo od połowy kwietnia lub lub w maju na słoneczne lub pół cieniste stanowisko. Mieszankę można uprawiać na każdej glebie, ważne żeby była dobrze przygotowana. 

Wysiew: IV-V, gł. 1-2 cm

Kwitnienie: VI-X

Wysokość roślin: 30-150 cm

Przygotowanie terenu:

Mieszanek kwietnych nie należy wysiewać bezpośrednio w istniejące trawniki! Wybrane miejsce pod wysiew przekopać. Następnie oczyścić teren z korzeni i resztek innych roślin oraz kamieni po czym wyrównać ziemię grabiami. Na tak przygotowaną glebę można wysiewać nasiona pamiętając przed wysiewem o ich bardzo dokładnym wymieszaniu. Delikatnie przegrabić, udeptać lub użyć walca by docisnąć nasiona do gleby. Następnie podlać ostrożnie wysianą mieszankę. Przez około miesiąc od wysiewu podlewać regularnie mieszanki co 2-3 dni. 

Wewnątrz opakowania znajduje się instrukcja.

W skład mieszanki wchodzą m.in.: cynia wytworna, sorgo czarne, szarłat wiechowaty, onętek, ogórecznik lekarski, słonecznik ozdobny, gryka, len zwyczajny, proso zwyczajne, koper ogrodowy.

Mieszanka na 25m2

LEG-J-224
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć