Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Bomby Kwietne Miododajne 5szt.-19535
  • Bomby Kwietne Miododajne 5szt.-19535
  • Bomby Kwietne Miododajne 5szt.-19536

Bomby Kwietne Miododajne 5szt.

25,20 zł

(25,20 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod kreskowwy: 5903837931781

JAK BOMBY TO TYLKO KWIETNE!

Co to takiego? Jest to specjalna mieszanka nasion jednorocznych roślin ozdobnych wymieszanych z podłożem i uformowanych w małe kule. Po wysadzeniu kul otrzymasz kolorową, różnorodną, przyjazną owadom kompozycję kwietną. Bomby idealnie nadają się do pojemników, pustych miejsc w ogrodzie lub przestrzeni miejskich. Są bardzo łatwe w użyciu, wymagają podlewania tylko w początkowej fazie wzrostu, a wybrane gatunki są odporne na niesprzyjające warunki atmosferyczne.

CO ZROBIĆ Z BOMBĄ?

Wybierz odpowiednie miejsce - przygotuj pojemnik z ziemią lub wybierz puste przestrzenie w ogrodzie bądź mieście. Najlepsze stanowisko dla kul, to miejsce słoneczne i wilgotne. Jeśli możesz przygotuj wcześniej ziemię: przekop, usuń korzenie i inne części roślin. Zapewni to lepszy wzrost roślin.

1.Sposób: Umieść kule w ziemi na głębokość ok. 2 cm, podlej. W miarę możliwości utrzymuj stałą wilgotność gleby przez około miesiąc od wysiewu. Jest to bardziej pewna metoda ze względu na możliwość kontroli wilgotności podłoża.

2.Sposób: Namocz kule i w deszczową, wilgotną pogodę rzuć w wybrane przez Ciebie miejsce. Jest to alternatywny sposób pozwalający naturze zadecydować o terminie i ilości wykiełkowanych nasion. 

1 bomba = 0,5m2

Odpowiedni termin wysiewu: IV-V

Termin kwitnienia: VI-X

Wysokość roślin: 20-80cm

LEG18E
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć