Kupuj według kategorii

Koperek

left banner

  • Nowy
Koper Ogrodowy 5g - BIO-12133
  • Koper Ogrodowy 5g - BIO-12133

Koper Ogrodowy 5g - BIO

5,62 zł

(5,62 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Koper Ogrodowy 5g - BIO
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5901363415904

Koper sprawdza się zarówno w uprawie „na zielono” – do bezpośredniego spożycia, mrożenia i suszenia jak i z przeznaczeniem do kwaszenia. Zawiera sole mineralne, witaminy (m.in.: A, B, C), kwasy organiczne,                   flawonoidy i kumaryny (substancjearomatyczne). Pozytywnie wpływa na układ pokarmowy i oddechowy.
Pobudza wydzielanie soków żołądkowych i śluzu w drogach oddechowych. Ma działanie lekko uspokajające. Młode liście w postaci świeżej, suszonej lub zamrożonej służą jako przyprawa do potraw, starsze rośliny wykorzystuje się jako zaprawa do ogórków.  Nasiona możemy wysiewać wprost do gruntu od połowy marca do września, w zależności od terminu użytkowania.

Nasiona ekologiczn wyprodukowane w oparciu o naturalne metody uprawy bez użycia chemicznych  środków ochrony roślin, nawozów sztucznych. Hodowla odmian i cała produkcja nasienna prowadzona jest z wykorzystaniem tradycyjnych metod rozmnazania zgodnie z rozporządzeniem Rady Unii Europejskiej (WE) nr 384/2007 i potwierdzona certyfikatem.

PLAN3004
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć