Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Magnicur Finito 687.SC 25ml-3717
  • Magnicur Finito 687.SC 25ml-3717

Magnicur Finito 687.SC 25ml

21,48 zł

(21,48 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod kreskowwy: 5908229369968
Środek grzybobójczy przeznaczony do zwalczania zarazy ziemniaka. Działa zapobiegawczo oraz interwencyjnie. Ma działanie systemiczne.

INFINITO dzięki właściwościom systemiczno-wgłębnym w pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty; może być stosowany zapobiegawczo i interwencyjnie. Charakteryzuje się bardzo skutecznym działaniem antysporulacyjnym - hamującym zarodnikowanie i rozprzestrzenianie się zarazy ziemniaka.

INFINITO po wyschnięciu na powierzchni liścia, pozostaje odporny na zmycie przez deszcz. Pobieranie jest jednakowo efektywne w niskich i wysokich temperaturach, a fluopikolid jest bardzo stabilny i odporny na fotodegradację nawet przy silnym nasłonecznieniu. INFINITO może być stosowany od początku intensywnego wzrostu części nadziemnych aż do fazy początku zasychania naci. Długotrwały, niespotykany dotychczas efekt ochrony. Wyjątkowo skutecznie zwalcza agresywne typy zarazy ziemniaka. W pełni chroni liście, łodygi, bulwy i nowe przyrosty.

Działa zapobiegawczo, leczniczo i wyniszczająco. Elastyczny w stosowaniu, zależnie od programu ochrony. Odporny na zmywanie. Doskonały profil toksykologiczny i ekotoksykologiczny.

Uprawa Termin Zalecane stężenie
Ziemniak Na odmianach wczesnych: z chwilą zwierania się roślin w rzędach. Na odmianach późnych: z chwilą pojawienia się objawów na odmianach wczesnych w danym rejonie. 0,5% (50ml w 10 l wody)
Ogórek w gruncie Pierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po wystapieniu pierwszych objawów choroby. Kolejny zabiegi w odstepach 7-10dni. W sezonie wykonać maksymalnie 3 zabiegi środkiem infinito 687,5 SC. 0,23% (23ml w 10 l wody)
Ogórek pod osłonami Pierwszy zabieg wykonać natychmiast po wystapieniu pierwszych objawów choroby. Kolejny zabiegi w odstepach 7-10dni. W sezonie wykonać maksymalnie zabieg środkiem infinito 687,5 SC. 0,3% (30ml w 10 l wody)
Cebula Pierwszy zabieg wykonać zgodnie z sygnalizacją lub natychmiast po wystapieniu pierwszych objawów choroby. Środek można stosować w fazie rozwoju części roślin przeznaczonych do zbioru. W sezonie wykonać maksymalnie 3 zabiegi środkiem infinito 687,5 SC. 0,23% (23ml w 10 l wody)

Wyższą zalecaną dawkę środka stosować na glebach cięższych i o wyższej zawartości próchnicy.
BTD1
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć