Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Zato 50WG 2.5g -  Magnicur Gold 2.5g-2557
  • Zato 50WG 2.5g -  Magnicur Gold 2.5g-2557

Zato 50WG 2.5g - Magnicur Gold 2.5g

26,50 zł

(26,50 zł szt.)

Brutto
"Nabycia środków ochrony roślin mogą dokonywać jedynie osoby pełnoletnie oraz posiadające kwalifikacje wymagane od osób nabywających środki ochrony roślin określone w art. 28. Ustawy o środkach ochrony roślin z dnia 8 marca 2013 r."
Ilość
Obecnie brak na stanie

Kod kreskowwy: 5908229364628

BAYER Magnicur Gold (Zato 50WG) 2,5g

 

BAYER Magnicur Gold środek, który służy do zwalczania rdzy gruszy, parcha jabłoni, opadziny liści, mączniaka prawdziwego oraz innych chorób grzybowych. Magnicur Gold to produkt w proszku do stworzenia zawiesiny wodnej do ochrony drzew i krzewów owocowych jak również marchwi, truskawek i malin. 

Translaminarny sposób działania niweluje niedokładny oprysk roślin. Dodatkowo korzystnie działa na fotosyntezę, wywołując "efekt zielonego liścia".

Sposób użycia: oprysk
Preparat może być stosowany na mokre liście, podczas mgły i mżawki. Podczas opadów oraz gdy liście są mokre do sporządzenia zawiesiny użyć mniej wody, by preparat nie spływał z rośliny.
Preparat używać przemiennie z fungicydami należącymi do innych grup chemicznych.

Okres karencji: jabłoń, agrest, porzeczka czarna, porzeczka czerwona, porzeczka biała, wiśnia, czereśnia, grusza, śliwa, malina, borówka wysoka, marchew – 14 dni truskawka – nie dotyczy
Powierzchnia stosowania (m2): 166

Zawartość Substancji Czynnych:
trifloksystrobina (związek z grupy strobiluryn) – 500 g/kg (50,0%)

Środek ochrony roślin- przed użyciem zapoznać się z treścią etykiety produktu. Należy zachować wszelkie środki ostrożności. Podczas używania produktu nie wolno palić, pić oraz jeść.
Używać rękawic ochronnych (nitrylowe).

 

OPAKOWANIE: 2,5 G

BAY27
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć