Kupuj według kategorii

Gryzonie - Myszy - Szczury - Nornice

left banner

  • Nowy
Arox na nornice 100g + Stacja GRATIS-8649
  • Arox na nornice 100g + Stacja GRATIS-8649

Arox na nornice 100g + Stacja GRATIS

12,02 zł

(12,02 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Arox na nornice 100g + Stacja GRATIS
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod kreskowwy: 5902341006961

MAKI ZIARNO

AROX na nornice (stacja gratis). Przynęta gotowa do użycia w postaci ziarna. Przeznaczona do zwalczania: szczura śniadego (Rattus rattus), szczura wędrownego (Rattus norwegicus), myszy domowej (Mus musculus) oraz nornika polnego (Microtus arvalis [nornice]), wewnątrz oraz wokół budynków. Produkt przeznaczony do użytku powszechnego. Działanie produktu rozpoczyna się w ciągu 3 do 21 dni od momentu spożycia przez gryzonia.

Zwalczanie gryzoni może trwać przykładowo od 2 do 5 tygodni, w zależności od nasilenia inwazji. Kolonia gryzoni powinna zostać zwalczona w ciągu 35 dni. W przypadku stwierdzenia obecności gryzoni po tym czasie, należy skonsultować się z wykwalifikowanym pracownikiem deratyzacyjnym. Podczas stosowania produktu należy zbierać martwe gryzonie często i w regularnych odstępach czasu, aby zachować higienę i unikać zjadania gryzoni przez inne zwierzęta.

Skład: bromadiolon 50 mg/kg (0,0050 %)

(nr CAS 28772-56-7)

Chronić przed dziećmi. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Nie wdychać pyłu. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Unikać uwolnienia do środowiska. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do – przekazać firmie posiadającej uprawnienia do utylizacji i unieszkodliwiania odpadów niebezpiecznych.

Pozwolenie nr: PL/2014/0137/MR
Okres ważności: 45 miesięcy od
daty produkcji, w temperaturze
pokojowej.

Sposób użycia:

1. Wyjąć z opakowania stację z kluczykiem oraz preparat w saszetkach.

2. Umieścić “MAKI ZIARNO” w stacji deratyzacyjnej.

3. Ustawić stację w miejscu przebywania lub przemieszczania się gryzoni.

AROX06
2010-01-01
Nowy produkt

13 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć