Kupuj według kategorii

Gruntowy

left banner

  • Nowy
Pomidor gruntowy Hector F1 0.1g karłowy-11752
  • Pomidor gruntowy Hector F1 0.1g karłowy-11752

Pomidor gruntowy Hector F1 0.1g karłowy

10,82 zł

(10,82 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Pomidor gruntowy Hector F1 0.1g karłowy
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5907617320437

Jedna z najciekawszych odmian pomidora gruntowego, która wyróżnia się bardzo dużą plennością oraz wysoką odpornością na choroby grzybowe.

Owoce tej odmiany pomidora są duże i słodkie, bardzo smaczne i dość twarde, co jest zaletą w przypadku transportowania lub dłuższego przechowywania. Owoce nie rozpadają się.

Jest to znakomita odmiana na różnego rodzaju przeciery i sosy. Można z owoców tej odmiany pomidora wykonywać znakomite soki oraz dodawać owoce po uprzednim pokrojeniu do różnego rodzaju sałatek lub stosować jako dodatek do mozzarelli.

Nasiona pomidora odmiany Hector F1 wysiewa się już na początku marca do ciepłego inspektu. Idealna temperatura do skiełkowania to 18oC. Na początku maja należy przesadzić lub przepikować gotowe sadzonki. Sadzimy na miejsca stałe po ostatnich przymrozkach. Smaczne i soczyste pomidory możemy zbierać już na początku sierpnia a okres zbiorów trwa do końca września.

Jest to karłowa odmiana pomidora gruntowego, nie wymaga solidnych podpór. Ponieważ owoce tej odmiany są stosunkowo duże może zajść potrzeba posadzenia roślin przy palikach.

W pobliży pomidorów wysiej aksamitkę i nasturcję. Te rośliny są naturalnymi odstraszaczami mszyc.

VIL1446
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć