Kupuj według kategorii

Do Truskawek Malin I Porzeczek

left banner

Starter nawozowy do sadzenia roślin 5w1 40g-14616
  • Starter nawozowy do sadzenia roślin 5w1 40g-14616

Starter nawozowy do sadzenia roślin 5w1 40g

4,54 zł

(4,54 zł szt.)

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kod kreskowwy: 4008398135324

STARTER - Nawóz startowy do sadzenia roślin  5 w 1 marki Compo przeznaczony jest do stosowania podczas sadzenia i przesadzenia roślin. Odpowiedni jest do roślin sadzonych w ogrodzie, w skrzynkach balkonowych i w domu. Skutecznie redukuje stres związany z przesadzaniem i pozytywnie wpływa na kondycje roślin. Działanie nawozu startowego opiera się na natychmiastowym dostarczeniu roślinom niezbędnych składników odżywczych oraz długotrwałym nawożeniu przez okres do 6 miesięcy. Dodatkowo stymuluje on wzrost korzeni, dzięki czemu rośliny szybciej się ukorzenią. Nawóz poprawia jakość podłoża, zwiększa pojemność wodną i ogranicza jego przesychanie, co jest szczególnie ważne w początkowej fazie wzrostu.

Wieloskładnikowy nawóz w formie granulatu, jest wydajny i łatwy w aplikacji. Dawkę produktu należy wsypać do dołka przygotowanego pod roślinę. Mieszamy go z podłożem sadzimy roślinę, a następnie obficie podlewamy. Wystarczy jedna dawka by zapewnić wszystkich składników potrzebnych na start. Dzięki powolnemu uwalnianiu substancji odżywczych, nawóz będzie zasilał rośliny przez kolejne 6 miesięcy.

Opakowanie zawiera 40 g nawozu startowego STARTER do sadzenia roślin - 5 w 1 - Compo, a także informację o terminie przydatności do użycia i wskazówki dotyczące stosowania.
COO112
2010-01-01
Nowy produkt

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć