Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

  • Nowy
Drożdże suszone PERMIVIN 7g do win białych i czerw-3765
  • Drożdże suszone PERMIVIN 7g do win białych i czerw-3765

Drożdże suszone PERMIVIN 7g do win białych i czerw

6,86 zł

(6,86 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Drożdże suszone PERMIVIN 7g do win białych i czerw
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5904816017557
DROŻDŻE AKTYWNE SUSZONE WINIARSKIE FERMIVIN 7G DO WINA CZERWONE I BIAŁE BIOWINDROŻDŻE AKTYWNE SUSZONE WINIARSKIE FERMIVIN 7G DO WINACZERWONE I BIAŁE BIOWINKomórki wysoce aktywnych drożdży suszonychfluidalnie. Opakowanie (7g) wystarcza na przygotowanie do35 l wina.

W ofercie znajdują się 3 rodzaje drożdży suszonych:
FERMIVIN PDM ? do win białych i czerwonych, fermentujące nawetw trudnych warunkach (np.: zbyt niska temperatura, wysokie stężeniegarbników oraz cukru); dobre do win musujących oraz wtórnejfermentacji. Tolerancja na alkohol do ok16%
FERMIVIN ? do win białych i czerwonych, gwarantują szybką i pełnąfermentację. Tolerancja na alkohol do ok14%.
FERMICRU VR5? do win czerwonych, szczególnie trudno fermentującychnp.: z aronii. Nadają się do trunków przeznaczonych dowieloletniego leżakowania. Tolerancja na alkohol do ok15%.

SPOSÓB UŻYTKOWANIA

W przypadku drożdży suszonych fluidalnie, wstępne namnożenie iuaktywnienie nie jest konieczne. Zalecane jest jedynie wykonanieich wstępnej rehydratacji, polegającej na wymieszaniu drożdży w ok.100ml letniej wody i pozostawienie na ok. 15 min w temperaturzepokojowej.Drożdże należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.UWAGA: We wszystkich etapach przygotowania szczepionkidrożdży niezwykle ważne jest zachowanie sterylnych warunków.Szczególna uwagę zwrócić należy na czystość butelki, w którejnamnażane będą drożdże.
BIOW2
2010-01-01
Nowy produkt

17 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć