Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

ZAPINKI ŚREDNIE-7539
  • ZAPINKI ŚREDNIE-7539

Spinki do prowadzenia roślin 50szt.

15,50 zł

(15,50 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5904842050153

Spinki do prowadzenia roślin to praktyczny i niezbędny element dla każdego ogrodnika. Dzięki nim można w łatwy sposób utrzymać rośliny w pozycji, która pozwala na ich prawidłowy wzrost i rozwój.

W komplecie znajduje się 50 sztuk spinek, co zapewnia odpowiednią ilość do wiązania roślin w ogrodzie lub na balkonie. Spinki są wykonane z trwałego i odpornego materiału, co gwarantuje długotrwałą wytrzymałość i niezawodność w trudnych warunkach zewnętrznych.

Spinki do prowadzenia roślin są bardzo łatwe w użyciu i można je wykorzystać do wiązania wszelkiego rodzaju roślin, takich jak pnącza, krzewy, drzewka czy kwiaty. Dzięki temu można utrzymać rośliny w pożądanej pozycji, zapewnić im odpowiednie podparcie oraz ułatwić przeprowadzenie niezbędnych prac pielęgnacyjnych.

Spinki do prowadzenia roślin są także bardzo praktyczne w codziennym użytkowaniu. Mogą służyć do wiązania drutów, kabli czy rur, co z pewnością ułatwi porządkowanie przestrzeni wokół domu.

Spinki do prowadzenia roślin to niezbędny element dla każdego ogrodnika, który chce zadbać o prawidłowy wzrost i rozwój swoich roślin. Dzięki ich uniwersalności i łatwości w użyciu, stanowią praktyczny dodatek do każdego ogrodu czy balkonu.

GREE1
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć