Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Microbec ULTRA 900g +300g gratis zap. eukaliptusa-17939
  • Microbec ULTRA 900g +300g gratis zap. eukaliptusa-17939

Microbec ULTRA 900g +300g gratis zap. eukaliptusa

53,00 zł

(53,00 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5904517281363

Microbec ULTRA to nie tylko produkt o zapachu eukaliptusa, ale także mikrobiologiczny preparat enzymatyczny do biodegradacji zawartości szamba. Dzięki temu, że preparat ten skutecznie usuwa charakterystyczną dla szamba przykrą woń, może być stosowany do czyszczenia i dezynfekcji różnych powierzchni związanych z systemami sanitarnej instalacji.

Systematyczne stosowanie Microbec'u pozwala zmniejszyć częstotliwość opróżniania szamba, ponieważ enzymy zawarte w preparacie rozkładają zawartość szamba na naturalne składniki, które są bezpieczne dla środowiska i nie obciążają systemu kanalizacyjnego. Preparat ten także wspomaga pracę przydomowych oczyszczalni ścieków i udrażnia system instalacji sanitarnej.

Microbec ULTRA jest łatwy w użyciu - wystarczy rozpuścić odpowiednią ilość produktu w wodzie i następnie nałożyć na czyszczoną powierzchnię. Dzięki dodatkowemu zapachowi eukaliptusa, produkt ten pozostawia przyjemny i świeży aromat, który utrzymuje się przez długi czas.

Produkt ten jest bezpieczny dla ludzi i zwierząt, ponieważ nie zawiera szkodliwych chemikaliów ani detergentów. Jest to produkt ekologiczny i przyjazny dla środowiska, który można stosować w pomieszczeniach, w których przebywają ludzie i zwierzęta.

W skrócie, Microbec ULTRA to wyjątkowo skuteczny mikrobiologiczny preparat enzymatyczny do biodegradacji zawartości szamba, który dzięki swojemu intensywnemu zapachowi eukaliptusa skutecznie usuwa przykry zapach, zmniejsza częstotliwość opróżniania szamba, wspomaga pracę przydomowych oczyszczalni ścieków i udrażnia system instalacji sanitarnej.

BROS
BROS39D
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć