Kupuj według kategorii

Strona główna

left banner

Zestaw do badania pH gleby-13574
  • Zestaw do badania pH gleby-13574

Zestaw do badania pH gleby

16,50 zł

(16,50 zł szt.)

Brutto wysyłka do 48h
Zestaw do badania pH gleby
Ilość
Produkt dostępny - wysyłka do 48h

Kod kreskowwy: 5904517226944

Zestaw do sprawdzania odczynu pH gleby to niezbędne narzędzie dla każdego ogrodnika, który chce zadbać o swoje rośliny i uzyskać najlepsze rezultaty w uprawie. Dzięki temu narzędziu można w łatwy i szybki sposób sprawdzić pH gleby w ogrodzie, na trawniku czy w doniczce.

Sprawdzenie odczynu gleby (pH) jest kluczowe, ponieważ różne rośliny wymagają różnego pH gleby, aby dobrze rosły i rozwijały się. Zbyt kwaśna lub zbyt zasadowa gleba może powodować problemy w wzroście i rozwoju roślin, a nawet prowadzić do ich śmierci. Dzięki temu narzędziu można w łatwy sposób dostosować odczyn podłoża do potrzeb zasadzonej już rośliny lub odpowiednio dobrać rodzaj sadzonych roślin do właściwości posiadanej gleby.

Zestaw do sprawdzania odczynu pH gleby jest bardzo łatwy w użyciu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy wsadzić końcówkę czujnika w ziemię na głębokość około 10 cm, odczekać kilka minut, a następnie odczytać wynik. W komplecie znajdują się wszystkie niezbędne elementy.

Zestaw do sprawdzania odczynu pH gleby to niezwykle przydatne narzędzie, które pozwoli Ci uzyskać piękne i zdrowe rośliny, a także zaoszczędzić czas i pieniądze na błędnych zakupach roślin nieodpowiednich do odczynu gleby w Twoim ogrodzie.


BROS
BROS2988
2010-01-01
Nowy produkt

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Przeglądaj produkty w super cenach
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć